Eкологічний квест «Молодь за чисте довкілля»

27 квітня до відзначання міжнародного Дня довкілля працівниками  НПП “Подільські Товтри” та викладачами кафедри Дем´яновою Оленою та Одукалець Інною було організовано екологічний квест «Молодь за чисте довкілля». У квесті взяли участь учні 5 класів НВК №8 м. Кам´янця-Подільського. До  проведення  квесту долучилися студенти 2 курсу природничого факультету спеціальності “Екологія та охорона навколишнього природного середовища”.

Захід проходив у центральному міському парку відпочинку. На території парку було розміщено 6 зупинок, на яких студенти пропонували учням виконати завдання, ребуси, відгадати загадки про охорону природи та збереження довкілля чистим. За правильне виконання завдань команди отримували фішки. Переможцями стали найкмітливіші та найспритніші-команда дівчаток “Природа”. Всі учасники заходу отримали подарунки від Парку та студентів. Варто зазначити, що проведений захід викликав у всіх, як організаторів так і учасників масу позитивних емоцій та велике бажання проводити подібні уроки спілкування з природою у .