ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

25 – 27 квітня 2017 року у Національному університеті біоресурсів та природокористування України (м. Київ) проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія». Делегацію Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка представляли студентки 4 курсу напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Козлюк Марія Вікторівна та Дячук Аліна Вікторівна. У олімпіаді брало участь 44 вищих навчальних заклади України. Підготовку до олімпіади здійснював к.б.н., доцент Федорчук Іван Вікторович. За підсумками олімпіади Козлюк Марія посіла 4 місце, а Дячук Аліна – 6 місце, проявивши глибокі знання з екології та гідно приставивши наш університет.