Наукова конференція студентів та магістрантів за підсумками НДР у 2016-2017 році

11 травня 2017 року наукова конференція студентів та магістрантів за підсумками НДР у 2016-2017 році на природничому факультеті К-ПНУ імені Івана Огієнка.
Конференція працювала в одній секції – «Природничі науки», зокрема на кафедрі екології дві підсекції: «Екології №1», «Екології №2». Було представлено 21 доповідь. Слід відмітити кращі доповіді виголошені на конференції, які відмічені грамотами:

Підсекція «Екології №1»
І місце – Козлюк Марія Вікторівна (Ecol1-B13) за доповідь на тему «Оптимізація структури сільськогосподарських ландшафтів та розробка природоохоронного плану землекористування ДП «ДГ Подільське». Науковий керівник: Любинський О.І.
ІІ місце – Майовський Олег Ігорович (Ecol1-B13) за доповідь на тему «Оцінка стану поверхневих вод в зоні впливу Кобиловолоцького спиртзаводу Теребовлянського району Тернопільської області». Науковий керівник: Любінська Л.Г.
ІІІ місце – Свінтіцька Тетяна Володимирівна (Ecol1-B13) за доповідь на тему «Моніторинг і оцінка забруднення атмосферного повітря м. Кам’янця-Подільського». Науковий керівник: Любінська Л.Г.

Підсекція «Екології №2»
І місце – Лінник Дмитро Олександрович (Ecols1-М16) за доповідь на тему «Екологічний моніторинг ґрунтів ландшафтно-рекреаційних зон м. Кам’янець-Подільського». Науковий керівник: Любинський О.І.
ІІ місце – Барвінський Юрій Ігорович (Ecols1-М16) за доповідь на тему «Агроекологічний моніторинг землекористування Тернопільської області». Науковий керівник: Любинський О.І.
ІІІ місце – Юзвак Олег Вікторович (Ecols1-М16) за доповідь на тему «Оцінка агроекологічного потенціалу продуктивного землекористування в межах НПП «Подільські Товтри». Науковий керівник: Любинський О.І.
Вітаємо переможців та наукових керівників!