Конкурс “Екомода-2017”

17.05.2017 на природничому факультеті відбувся конкурс “Екомода-2017”. Участь у конкурсі приймали студенти першого курсу та їх куратори.
Команди змагались між собою у виготовленні та представлені екологічних костюмів на задану тематику:
1. Мультфільми (“Baby Boss”, “Міньйони”, “Ліга справедливості”, “Як приручити дракона”, “Холодне серце”).
2. Здорове харчування (сніданок, ланч, обід, десерт, вечеря).
3. Етно стиль (Африка, Америка (корінний житель Америки), Україна, Шотландія, Японія).
Для виготовлення костюмів команди могли використовувати папір, целофан, поліетилен, пластик, скотч, скрепки, клей.
Конкурси оцінювало наше справедливе журі: Голова – Мисько Володимир Зіновійович, Любинська Інна Борисівна, Козьолок Юлія Олександрівна, Повзенюк Вікторія Анатоліївна та Колодій Валентина Анатоліївна.
За результатами оцінювання місця були розподілені:
4 місце – B1-B16
3 місце – Ecol1-B16 та NZ1-B16
2 місце – Biol1-B16
1 місце – Geol1-B16
Всі учасники проявили фантазію і зачарували всіх присутніх своєю неповторністю та оригінальністю.
Дякуємо усім учасникам та організаторам свята!
Природничий як завжди – молодці!