Міський загальношкільний Конкурс на найкращий відеоролик “Збережемо Первоцвіти”

В Національному природному парку “Подільські  Товтри” відбулось підведення підсумків міського загальношкільного Конкурсу на найкращий відеоролик “Збережемо Первоцвіти” у рамках проведення природоохоронної екологічної акції “ПЕВРОЦВІТ”.

Відеоролики оцінювало компетентне журі, до складу якого входили співробітники НПП “Подільські Товтри”, методист із ПНВО, вчителі ЗОШ, викладачі із КПНУ імені Івана Огієнка. Гостями були студенти-екологи 2-го курсу природничого факультету КПНУ імені Івана Огієнка.

На конкурс подавали свої роботи 17 загальношкільних навчальних закладів. Учні мали відобразити у відеоролику проблему збереження Червонокнижних квітів первоцвітів. У викладеному матеріалі крім фотографій журі при оцінюванні враховувало практичну частину проведення акції. Так, одні учні відобразили свою участь у проведенні природоохоронної акції “Первоцвіт” та брали інтерв’ю у одного із організаторів акції. Інші учасники конкурсу виготовляли первоцвіти з паперу та прикрашали вікна школи витинанками і первоцвітами виготовленими своїми руками. У всіх переглянутих відеороликах звучала інформація про видове різноманіття ефемерів та ефемероїдів і їхнє значення для життя планети. Для студентів це був один із перших досвід вивчення форм природоохоронної роботи.

За результатами роботи визначено місця переможців Конкурсу:

І- місце Кам‛янець-Подільський ліцей

І-місце ЗОШ І-ІІІ ст №10

ІІ місце ЗОШ  І-ІІІ ст №1

ІІ місце ЗОШ  І-ІІІ ст №7

ІІ місце ЗОШ  І-ІІІ ст №6

ІІІ місце ЗОШ  І-ІІІ ст №12

ІІІ місце ЗОШ  І-ІІІ ст №5

ІІІ місце ЗОШ  І-ІІІ ст №17

Організатори Конкурсу вдячні усім учасникам та закликають до творчої плідної співпраці у збереженні та охоронні навколишнього природного середовища.