ДЕНЬ НАУКИ

Професійне свято працівників науки України, яке офіційно відзначається щорічно у третю суботу травня, провели 19 травня, в сесійній залі міської ради.

Із Днем науки присутніх – науковців, педагогів, директорів та заступників з науково-методичної роботи навчальних закладів, студентів та учнів привітав міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, секретар міської ради Дмитро Васильянов та начальник управління освіти і науки Світлана Старченко.

Почесною грамотою Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради нагороджено Любинського Олександра Івановича, доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за вагомий внесок у розвиток науки в місті, успіхи у науковій і науково-дослідницькій роботі та з нагоди Дня науки.