Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку»

Завідувач кафедри доктор сільсько-господарських наук, професор Любинський Олександр Іванович прийняв активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку», яка відбулась 5 жовтня 2017 року.
Співорганізаторами заходу були Міністерство освіти і науки України Інституту педагогіки НАПН України, Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (зокрема кафедра теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій ), Хмельницький національний університет, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка, Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Означена проблематика була грунтовно висвітлена у доповідях науковців столичних, хмельницьких і кам’янець-подільських вишів, викладачів і методистів ХОІППО, музейних працівників, громадських активістів.
Жвава розмова з актуальних проблем сучасної екологічної освіти точилася на дискусійному майданчику та під час круглого столу.
За підсумками конференції видано збірник наукових та науково-методичних праць «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку». Він прислужиться дослідникам проблем екологічної освіти, викладачам вишів, аспірантам, студентам, учителям шкіл, працівникам позашкільних навчальних закладів, які організовують екологічні табори, експедиції з дітьми, а також методистам, що займаються питаннями екологічної освіти.