Конференція "Роль освіти у впровадженні цілей сталого розвитку до 2030р. в Україні"

7 грудня 2017р. завідувач кафедри екології КПНУ імені Івана Огієнка доктор с.-г. наук, професор Любинський Олександр Іванович прийняв участь у Конференції “Роль освіти у впровадженні цілей сталого розвитку до 2030р. в Україні”, яка відбулась у м. Київ на базі НаУКМА. Учасники коротко презентували кращі практики інтегрування парадигми сталого розвитку в освітній програмі та своє бачення ролі університетів у досягненні ЦСР-2030. Всі присутні конференції взяли участь у дискусії, спрямованій на визначення шляхів подолання викликів, що постають у цій сфері, та використання можливостей, які з’являються. Панелісти коротко презентували наукові, технологічні та управлінські інновації, важливі для сталого розвитку суспільства. Учасники конференції взяли участь у дискусії, спрямованій на визначення ключових напрямків наукових досліджень, необхідних для досягнення ЦСР-2030, та їх ресурсного забезпечення. Панелісти коротко презентували своє бачення розбудови партнерських взаємин між університетами, органами влади, міжнародними організаціями, фінансовими установами та бізнесовими корпораціями з огляду на досягнення Цілей сталого розвитку. Крім того, учасники конференції взяли участь у дискусії, спрямованій на визначення шляхів і механізмів поширення та обміну досвідом, залучення ресурсів та об’єднання зусиль для досягнення цілей сталого розвитку.