Науково-практичний семінар "Стратегія ведення селекційного процесу та удосконалення української чорно-рябої молочної породи" присвячений 75-річчю члена-кореспондента НААН Михайла Яковича Єфіменка

23 листопада 2017 року відбувся науково-практичний семінар “Стратегія ведення селекційного процесу та удосконалення української чорно-рябої молочної породи” присвяченого 75-річчю члена-кореспондента НААН Михайла Яковича Єфіменка. Метою семінару є висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів щодо застосування сучасних селекційних технологій удосконалення племінних ресурсів української чорно-рябої молочної породи. Завідувач кафедри екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор с.-г. наук, професор Любинський Олександр Іванович виступив з доповіддю “Сучасні аспекти селекції буковинського заводського типу української червоно-рябої молочної породи”.