Районне методичне об’єднання «Гуманізація освітнього середовища в умовах реалізації концепції нової школи» вчителів хімії і біології Кельменецького району

Міжобласна методична та профорієнтаційна співпраця
23 листопада 2017 року співробітники природничого факультету КПНУ ім. І. Огієнка були учасниками районного методичного об’єднання «Гуманізація освітнього середовища в умовах реалізації концепції» вчителів хімії і біології Кельменецького р-ну смт. Кельменці Чернівецької обл.
Очолював представників факультету декан – Матвєєв М.Д. До складу групи входили викладачі: Любінська Л.Г., Козак М.І., Шаравара В.В., Колодій В.А., Любинська І.Б., Мисько В.З., а також Гаращук І.В. та Шейко І.М.
Протягом дня, в рамках проведення науково-методичного заходу викладачі відвідали три навчальні заклади Кельменецького району: Кельменецький ліцей – опорний заклад, Мошанецьку ЗОШ і Бернівський НВК.
Програма семінару була надзвичайно цікавою і насиченою.
У Кельменецький ліцей – опорному закладі нам було запропоновано «Методичний фуд-квест», який складався з відкритого поліфункціонального уроку у 6 класі за програмою «Інтелект України», захисту науково-дослідницьких робіт та проектів, знайомство із педагогічним кейсом «Lego Education» як інноваційним інструментом STEM-навчання у школі.
У Мошанецькій ЗОШ нам було представлено «Методичний кейс» до складу якого входили: інформаційна відеодовідка «Створення безпечних умов для організації освітнього процесу» та презентація педагогічного доробку вчителя хімії с. Подвір’ївка на тему «Проектна діяльність – крок до гуманізації навчально-виховного процесу з хімії».
Бернівський НВК запропонував нашій увазі «Методичне телеінтерв’ю»: престендова презентація «ЗНО: форми і методи підготовки», відеопрезентація «Залучення громади до збереження природних ресурсів Кельменеччини» та виступ екологічної агітбригади «Первоцвіт» на тему «Хай світ славиться любов’ю».


Мисько В.З.