II ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ "ЗАГАЛЬНА ЕКОЛОГІЯ"

18-20 квітня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Загальна екологія» серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

За призові місця і звання кращих знавців з дисципліни «Загальна екологія» змагались понад 150 студентів закладів вищої освіти. Оцінювали роботи високопрофесійне журі з викладачів НУБіП України та університетів учасників олімпіади.

Уже традиційно наші студенти показали високий рівень підготовки, професійний хист та здатність нестандартного мислення під час вирішення фахових завдань підвищеної складності, що знайшло відображення у результатах олімпіади.

• диплом II ступеня виборола Дячук Аліна Вікторівна, студентка
  • диплом III ступеня – Козлюк Марія Вікторівна, студентка
  • почесне VII місце – Матросов Артем Михайлович, студент

Підготовку студентів до олімпіади здійснював доцент кафедри екології к.б.н. Федорчук Іван Вікторович.