Наукове стажування для освітян

Шейко Ірина Миколаївна, завідувач лабораторії хімії та екології КПНУ імені Івана Огієнка успішно пройшла наукове стажування для освітян, яке  проходило 18 – 21 квітня 2018 року у м. Варшава. Стажування організовано Університетом Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією ADD з метою підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній й науковій сфері між Україною та Польщею.

Програма наукового стажування передбачала візит до Представництва Європейської комісії у Польщі, до приватного освітнього закладу – Європейського суспільно-технічного вищого навчального закладу у Радомі, презентація Фонду АДД у м. Варшава.  Крім того відбувся запланований освітній візит до Університету С. Вишинського з презентацією на тему: «Подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ».