Оксана Семерня – учасниця Інтернаціональної науково-практичної конференції

Оксана Семерня – учасниця Інтернаціональної науково-практичної конференції «Problems of implementing innovative technologies in manufacturing»

03-04 травня Національна Академія Наук Туркменістану спільно з Університетом інженерних технологій Туркменістану імені Огуз хана організовували Інтернаціональну науково-практичну конференцію «PROBLEMS OF IMPLEMENTING INNOVATIVE TECHNOLOGIES IN MANUFACTURING». Участь у заході взяла доктор педагогічних наук, доцент кафедри екології Оксана Семерня.

03 травня відбулося на пленарному засіданні вітальне слово виголосили Міністр освіти Туркменістану О. Гурбанов та Президент Національної Академії Наук Туркменістану С. Тойлієв.

У конференції взяли участь спікери з Азербайджану, Ефіопії, Китаю, Польщі, Італії, Палестини. Обговорення вели англійською, туркменською і російською мовами. Доповідачі розповіли про розвиток онлайн-інструментів в освіті, зелені та стійкі технології, цифрові трансформації як головний чинник інноваційного розвитку регіону, освітні технології в галузі культури та перекладу тощо.

04 травня під час роботи конференції Оксана Миколаївна презентувала свою доповідь «Global problems in economics, ecology, society At the Wold», у якій закцентувала на важливості збалансованого використання трьох елементів: економіки, екології, соціуму за допомогою використання нових науково-технологічних передових технологій.

Оксана Семерня запропонувала класифікацію сучасних проблем екотехнологій, засновану на змісті та структурі, яка дозволяє раціонально описати екологічні та економічні процеси в суспільстві.Більш детально ці питання обговорюють під час тематичних лекцій на тему «Екотехнології» для студентів ступеня вищої освіти «бакалавр» зі спеціальності Екологія.