Наші випускники: кроки успіху

ВОЛОДИМИР ЮХИМЧУК випускник природничого факультету 2015 року (спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», кваліфікація – еколог, вчитель екології). Інженер 1 категорії відділу по роботі зі споживачами Департаменту екологічного нагляду ПрАТ «АК «Київводоканал».

Наша контролююча служба здійснює екологічний нагляд за дотриманням Правил користування каналізацією міста Києва організаціями та підприємствами, які підключені або мають намір підключитися до міської мережі водовідведення. Наша мета – виявляти порушників та здійснювати на них фінансовий вплив. А в разі ігнорування на порушників чекає відключення від мереж водопроводу та каналізації аварійною бригадою Київводоканалу.

Особисто моя робота це:

  • розгляд технічної документації, надання консультацій керівнику або довіреній особі організації, що звертається до Департаменту;
  • видання дозволів для використання міської мережі водовідведення;
  • участь у міжнародних конференціях та семінарах;
  • удосконалення робочих процесів та засобів комунікації між споживачами та системою контролю.
  • Доманчук Андрій у 2018 році  вступив у Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка на природничий факультет, відділення «Екологія». У 2019 році отримав ступінь магістра із спеціальності «Екологія». Диплом з відзнакою.Після закінчення університету продовжує працювати на посаді директора національного природного парку «Хотинський». Основним із напрямків його діяльності є створення системи збереження та відтворення цінних природних комплексів та об’єктів на території Парку.

Козьолок Юлія  у 2010 році після закінчення школи вступила у Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка на природничий факультет, спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». У 2016 році отримала ступінь магістра із спеціальності «Екологія». Диплом з відзнакою.

Після закінчення університету, з 2016 року працює на посаді старшого лаборанта кафедри екології Кам’янець-Подільського Національного університету  імені Івана Огієнка.

Франчук Михайло  у 2005 році вступив до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на Природничий факультет за спеціальністю: «Екологія та охорона навколишнього середовища». У 2011 році закінчив вуз та отримав ступінь магістра екології з відзнакою.

З 2011 року починає працювати молодшим науковим співробітником Рівненського природного заповідника та вступає до аспірантури Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України.

У 2014 році переведений на посаду наукового співробітника, у 2019 – завідувача науково дослідного відділу, а з 2021 р. і по цей час працює на посаді заступника директора з наукової роботи Рівненського природного заповідника.

У 2018 році успішно захистив дисертацію і отримав ступінь кандидата біологічних наук. За час своєї наукової практики (2007-2021 рр.) є автором і співавтором 65 наукових праць, входить до складу науково-технічних рад двох об’єктів ПЗФ, член наглядової ради Західноукраїнського орнітологічного товариства, експерт Українського центру дослідження хижих птахів та учасник низки міжнародних природоохоронних проектів

Розенбліт (Поліщук) Юлія – кандидат біологічних наук, молодший науковий співробітник відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

  Навчалася на природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, який закінчила з відзнакою в 2014 році та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». Протягом п’ятого курсу суміщала навчання та роботу на посаді провідного інженера в Інституті ботаніки.

Після закінчення університету була зарахована до аспірантури Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного (м. Київ) за спеціальністю 03.00.05 – ботаніка. У 2016 р. працювала викладачем ДЕПТ при МАУП (м. Київ). У 2020  році успішно захистила дисертаційну роботу на тему «Екомери Дністровського каньйону» та отримала наукову ступінь кандидата біологічних наук. З 2021 року працює в Інституті ботаніки на посаді молодшого наукового співробітника відділу геоботаніки та екології.

Руслан Якубаш після закінчення школи вступив до Подільської державної аграрно-технічної академії та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «зооінженерія». Згодом вступив до магістратури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, та по закінченню отримав ступінь магістра Екології. 

Працював на керівних посадах  відділу оперативного міжрайонного екологічного контролю,  відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки на митниці  Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області.

З часом, за своїм покликанням, став заступником директора з рекреації та екологічної освіти національного природного парку «Подільські Товтри» м. Кам’янець-Подільський.

Руслан Анатолійович на досягнутому не зупинявся і наразі займає  посаду  начальника Управління розвитку природно – заповідної справи, економіки природокористування, природоохоронних програм та зв’язків із громадськістю Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації.

За сумлінну працю неодноразово відзначався грамотами та нагородами.

Стороженко Юрій у 2018 році  вступив у Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка на природничий факультет, відділення «Екологія». У 2019 році отримав ступінь магістра із спеціальності «Екологія». Диплом з відзнакою.

Після закінчення університету продовжує працювати на посаді провідного фахівця з екологічної освіти національного природного парку «Хотинський». Поряд із роботою займається своєю улюбленою справою – фотографією, завдяки якій,  прищеплює любов та повагу до природи.

Кушнір Мирослава у 2008 році після закінчення школи вступила у Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка на природничий факультет, відділення «Екологія та захист навколишнього середовища». У 2014 році отримала ступінь магістра із спеціальності «Екологія та захист навколишнього середовища». Та здобула кваліфікацію еколога, викладача екології.

Після закінчення університету працевлаштувалась на посаду секретаря керівника до державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» де на даний час і працюю. Була призначена відповідальною особою за роботу з громадскістю та засобами масової інформації. За період роботи на даному підприємстві я здобула ще одну вищу освіту у туристичному місті Львові за спеціальністю «Технології лісосічних та лісоскладських робіт».

У березні 2020 року розробила програму розвитку туризму в ДП «Сокирянське лісове господарство»