Участь у Міжнародній конференції в рамках Міжнародної програми Еразмуз+

Семерня О.М. 25-26 травня 2021 року приймала участь у International scientific-practical conference “DIGITALIZATION OF THE ECONOMY AS A FACTOR OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT” у рамках проекту “Цифровізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану” (DigEco).

МЕТА конференції: 1) консолідувати зусилля наукового співтовариства та практичний досвід у розвитку цифрової економіки України та країн-партнерів з урахуванням досвіду європейських країн; 2) аналіз розробки та впровадження в навчальний процес інноваційних методів навчання цифровій економіці у вищих навчальних закладах; 3) дослідження вдосконалення інклюзивної освіти за рахунок використання цифрових технологій; 4) розвиток міжнародної співпраці, встановлення ділових контактів та комерційних відносин з виробничими та науковими організаціями в рамках проекту “Цифровізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану” (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT -EPPKA2-CBHE- JP.

Партнерами конференції були освітянська, наукова та бізнес спільнота з Литви, Німеччини, Словенії, України і Таджикистану. Серед партнерів конференції були й викладачі природничо-економічного факультету Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Оксана Миколаївна виступила з доповіддю на тему «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЙ DIGITAL МАРКЕТИНГУ: ОСВІТНІ ПОСЛУГИ». Основна ідея доповіді : баланс ідейно-технологічної бази даних та матеріально-технічної бази даних дасть нам реалізацію сталого розвитку освіти через суб’єкт-об’єктні взаємовідносини якими управляє Digital фахівець.

Було цікаво та пізнавально.