Диплом магістра – це фініш і водночас старт.

17 січня 2019 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка магістри природничого факультету кафедри екології отримали дипломи. Розділити радість свята прийшли викладачі, студенти та батьки. Впевнені, що всі плани магістрів амбітні, грандіозні, будуть реалізовані. Дякуємо магістрам за те, що обрали наш університет, викладачам за те, що прищепили любов до знань і навчили творчо мислити, а батькам за те, що виховали справжніх патріотів України. Дорогі випускники, за вашою спиною залишаються роки студентського життя, перші наукові відкриття, величезний запас знань, та перед вами відкриються двері в новий світ, де ви будите боротися і перемагати, відстоювати себе. Бажаємо вам перемог, професійного зростання. Університет – це лише перша сходинка, навчатися потрібно завжди. Диплом магістра – це фініш і водночас старт. Тож удалого вам кар’єрного старту! У щасливу путь, випускники!