Місцевий відокремлений підрозділ Національного екологічного центру України (НЕЦУ) «Зелені Товтри»

На кафедрі екології 25 січня 2017 року відбулись установчі збори зі створення Кам’янець-Подільського місцевого відокремленого підрозділу Національного екологічного центру України (НЕЦУ) «Зелені Товтри». В засіданні взяли участь викладачі і студенти університету (Шаравара В.В., Любинський О.І., Федорчук І.В., Касіяник І.П., Ліщук А.В., Гарбар В.В., Козлюк М.В., Дячук А.В., Гаврилова Т.В., Козьолок Ю.О., Кренц О.М., Матросов А.М., Василишин Д. В.), долучились представники НПП «Подільські Товтри» (Дребет М.В.).

На зборах було розглянуто інформацію ініціативної групи зі створення Кам’янець-Подільського місцевого відокремленого підрозділу НЕЦУ «Зелені Товтри», обрано керівників та координаторів напрямків роботи відокремленого підрозділу, прийнято рішення щодо розробки плану роботи на 2017 рік.