ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

17-19 квітня 2019 р. на базі  Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Загальна екологія”. За призові місця і звання кращих знавців з дисципліни «Загальна екологія» змагались понад 170 студентів закладів вищої освіти. Оцінювали роботи високопрофесійне журі з викладачів НУБіП України та університетів учасників олімпіади. Делегацію природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка представляли переможці І етапу: Матросов Артем, Моргун Марина та Луцюк Христина у супроводі заступника декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти Козака М. І.  За результатами ІІ етапу Матросов Артем виборов 3-тє місце, Моргун Марина – 18 місце, Луцюк Христина – 29 місце.  Підготовка учасників ІІ туру здійснювалась під керівництвом декана природничого факультету,  к.б.н., доцентом кафедри екології Федорчуком І.В.