+1 АНГЛОМОВНА КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ

Нова англомовна колективна монографія “CLIMAT CHANCHE & SUSTAINBLE DEVELOPMENT: NEW CHALLENNGES OF THE CENTURY”, де СЕМЕРНЯ ОКСАНА МИКОЛАЇВНА є автором розділу “THE OPTIMAL SOLUTION FOR SUSTAINABLE ENVIRONMENTAL DEVELOPMENT». Монографію видано Чорноморським національним університетом імені Петра Могили (Україна) спільно з Жешувським технологічним університетом (Польща), як проміжний етап реалізації Гранту Grant #22110149.

Проект ID Grant #22110149 називається «Visegrad and Ukraine Dialogues on Climate Change and Sustainable Development». Основна ідея проекту присвячена проблемі сталого розвитку довкілля (зміни клімату). Основна задача проекту Grant #22110149 створити потужний хаб, до складу якого входитимуть університети-партнери з Польші та України. Центр стане ідеологічним екологічним центром для розвитку та обміну знаннями та досвідом між усіма цільовими групами. Проект має на меті поєднати досвід та знайти шляхи взаємодії з академічними та соціальними суспільствами.

Партнери проекту:

• University of Presov, Faculty of Humanities and Natural Sciences, Slovakia Link
  • Rzeszów University of Technology, Poland Link
  • Palacký University in Olomouc, Department of Development and Environmental Studies Link
  • Comenius University in Bratislava, Department of Environmental Ecology and Landscape Management, Slovakia Link
  • Óbuda University, Hungary Link

Участь:

• Міжнародний форум «Зміна клімату та сталий розвиток: нові виклики століття» (подія – громадськість), Миколаїв, UA, 09.09.2021–11/09/2021;
  • Весняна екологічна школа (подія – громадська), Миколаїв, UA, 22.03.2022–24.03.2022;
  • МОНОГРАФІЯ

Координатор проекту в Україні : Олена Мітрясова, професор кафедри екології Чорноморський національний університет імені Петра Могили.