P.S. Екоуроки проводимо на різні теми і для усіх вікових категорій))

Питання культури сортування сміття та поводження з ним було сьогодні темою уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в учнів 1-а класу ( класовод Оксана Бондарчук).
Планета задихається від відходів і проблема сміття стає досить гострою.
Сортуючи відходи розумно, кожен робить світ навколо чистішим, дбає про майбутнє життя Землі.
Сьогодні більшість шкіл, невеликих компаній і підприємств позитивно ставляться до екологічних ініціатив. Просто не завжди знаходиться людина, яка в усьому розбереться, розповість про це іншим і організує роботу.
Але учням 1- а класу дуже поталанило.
Дитиною дня сьогодні був Андрій Тютюнник, який разом з мамою Оксаною Сергієвною ТЮТЮННИК, головою громадської екологічної організації Eco HUB_kp, кандидатом сільськогосподарських наук, старшим викладачем кафедри екології КПНУ ім. І.Огієнка опановували з учнями основи екологічних знань. Оксана Сергіївна не лише створює проєкти, але й навчає інших культури поводження з відходами, умінню раціонально їх використовувати і успішно отримувати вторинну сировину.
Зазвичай дітям подобається процес сортування сміття, тому що він нагадує гру. Діти, як правило, дуже мотивовані допомагати природі, іх легко зацікавити цією темою. Сортувати відходи тільки в перший час важко. Якщо навчити дітей не викидати цінну вторсировину на звалище, в дорослому віці вони будуть робити це на автоматі, точно так, як чистити зуби або застеляти ліжко. Бережіть планету, не залишайтесь байдужими до проблем довкілля!
ЩОБ СВІТ БУВ КОЛЬОРОВИМ та ЧИСТИМ
Екоурок з елементами майстер-класу для малюкевичів гуртка “Виготовлення сувенірів та анімації” (керівник – Sergii Bodnar ) провела кандидат сільськогосподарських, старший викладач кафедри екології Оксана Тютюнник задля формування екокультури дітей зі шкільного віку в Кам’янець-Подільська СЗОШ 1.
А ми Eco HUB_kp продовжуємо співпрацю з дітками нашого міста. Ми віримо, що екологічна свідомість з раннього віку дасть найкращі результати