Екскурсія студентів кафедри екології на ГЕС

4.04.2023 студенти кафедри екології з старшим викладачем кафедри Тютюнник Оксаною Сергіївною відвідали споруди Гідроелектростанції у селі Великозалісся. Ознайомилися з особливостями гідротехнічних механізмів, потужностями станції та нюансами передачі виробленої енергії в загальну мережу. Інженер та черговий на підприємстві люб‘язно ознайомили нас із особливостями своєї роботи та відповіли на усі питання від наших студентів. Зі знанням справи студенти екологи питали про екологічний вплив на водойму, про «зелений тариф», про рівень забрудненості води на вході та його вплив на самі механізми, а також про якість води після скиду, про те як цьогорічна посуха та низький рівень води і всіх річка регіону відобразився на роботі ГЕС.