гостьова лекція від Олександра ЛУКАША на тему: «РІВНІ ОХОРОНИ РОСЛИННОГО СВІТУ»

17 БЕРЕЗНЯ 2023 р.  на  запрошення  проф.  каф. біології  та  методики  її викладання Людмили ЛЮБІНСЬКОЇ, відбул ася гостьова лекція на тему: «РІВНІ ОХОРОНИ РОСЛИННОГО СВІТУ», яку провів док.  біол. наук., професор, професор кафедри екології та охорони природи природничо-математичного факультетету національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка Олександр  ЛУКАШ.

На гостьовій лекції були присутні аспіранти, магістранти, бакалаври і викладачі природничо-економічного факультету Кам’янець-Подільського національного  університету імені Івана Огієнка та Полтавського  національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка  (за  домовленісттю з проф. каф. біології, екології та методики навчання біології Світланою ГАПОН), наукові  співробітники НПП «Подільські  Товтри» і НПП «Хотинський», Хорольського ботанічного саду.