Міжнародна Літня школа в рамках проекту Erasmus+JM

17 червня 2021 року Стартувала Міжнародна Літня школа в рамках проекту Erasmus+JM. Оксана Миколаївна Семерня  – доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри екології приймала активну участь в цій Міжнародній школі, яка тривала 17-18 червня 2021 року.

З Вітальним словом виступили: Леонід Клименко, ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Володимир Беглиця, проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Геннадій Грищенко, директор медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Петро Крайник, менеджер напряму Жана Моне Національного Erasmus+ Офісу в Україні, м. Київ Дмитро Мац, в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, Олена Мітрясова, координатор проекту WatSec, професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили

Модератор Літньої школи – Олена Мітрясова, координатор проєкту WatSec, професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили.

Далі були доповіді: Петро Крайник, менеджер напряму Жана Моне Національного Erasmus+Офісу в Україні, м. Київ «Програма Erasmus+JM в Україні»; Олена Мітрясова, координатор проєкту WatSec, професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили «Сучасні виклики в галузі екологічної безпеки водних ресурсів» та ін.

Виклики щодо безпеки питної води у Західній Англії розповів Чед Стеддон, учасник проєкту WatSec, професор, Університет Західної Англії, Брістоль, Велика Британія; голова Міжнародної організації з безпеки водних ресурсів; Чед Стеддон розповідав про «Кругова економіка у сфері водовідведення».

18 червня 2021 року був другий день Міжнародної Літньої школи в рамках програми Еразмус+ЖМ. #ERASMUS Виступали спікери: Валентин Хільчевський, професор кафедри гідрології та гідроекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук «Характеристика водних ресурсів України на основі бази даних глобальної інформаційної системи FAO» ; Петро Гвоздяк, головний науковий співробітник, доктор біологічних наук, професор, Інститут колоїдної хімії та хімії води імені А.В. Думанського, м. Київ «Річки з питною водою в них – нагальний виклик для України» ; Чед Стеддон, учасник проєкту WatSec, професор, Університет Західної Англії, Брістоль, Велика Британія; голова Міжнародної організації з безпеки водних ресурсів; Танті Октавіанті, доктор наук, Університет Західної Англії, Брістоль, Велика Британія «Довід водної небезпеки у комунальному господарстві»; Алла Ізмест’єва, начальник відділу екології ТОВ СП «НІБУЛОН» «ТОВ СП «НІБУЛОН» – на захисті водних ресурсів» та інші.

Потім був Круглий стіл, дискусії, підсумки. Фото учасників Міжнародної Літньої школи.

Цікаво і пізнавально.