Привітання з початком навчального року

Дорогі студенти!
Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року і Днем знань!
Ми об’єднані спільною метою – навчатися і навчати, формувати нове покоління майбутніх кваліфікованих фахівців, виховувати справжніх патріотів.
Незважаючи на виклики, яким сьогодні протистоїть наша країна, пишаємося, що можемо продовжувати сіяти «розумне, добре й вічне», адже освіта – це наша зброя!
Попереду на нас чекає новий навчальний рік, і ми переконані, що разом зреалізуємо всі завдання, які постали перед сучасною освітою та наукою.
Шановні студенти! Не втрачайте своєї допитливості, ініціативності та цілеспрямованості, скористайтеся усіма можливостями Університету Огієнка для здобуття нових знань і вмінь.
Нехай 2022-2023 навчальний рік стане роком особистих звершень, нових досягнень, РОКОМ ПЕРЕМОГИ!
Міцного здоров’я, терпіння і миру!