Війна та екологія

Повномасштабне вторгнення росії до України з 24 лютого вже завдало та продовжує завдавати величезної шкоди людям та інфраструктурі населених пунктів, де тривають бойові дії. Але війна впливає і на дику природу.
Тема лекції в Університеті третього віку 26 жовтня (ректор Надія ПІДСКОЦЬКА) Університет Турбота територіального центру “Турбота” Турбота Турбота
❇️Актуальна і важлива тема для любої аудиторії, ми маємо розуміти і усвідомлювати, що відбувається навколо нас.
❇️Зараз навіть неможливо повністю оцінити вплив війни на довкілля через брак точної інформації.
На тлі людських втрат наслідки для довкілля можуть здаватись проблемою не першочерговою.
❇️Але страждання, які війна завдає довкіллю, ще не одне десятиліття будуть нагадувати про повномасштабне російське вторгнення.
Про все це говорили сьогодні в Університеті ім.І.Огієнка з старшим викладачем кафедри екології природничо-еко номічного факультету КПНУ , кандидатом сільськогосподарських наук, екологом Оксана Тютюнник 
Надія Підскоцька ректор Університету третього віку
проректор Університету третього віку

 

Ми знаємо, що війна закінчиться перемогою України, ми повернемо наші землі, відбудуємо наші міста. На відновлення природи, на жаль, потрібно буде більше часу та сил. Можуть піти десятиліття. Але все ж таки природа відновиться, а наше життя буде організовано так, щоб рухатися в гармонії з довкіллям. Війна ж залишиться у минулому страшному нагадуванні того, до чого може довести радянська імперська логіка. Щоб цей час настав раніше, ми продовжуватимемо говорити про екологію.

Адже зараз у непростий воєнний час кується наше з вами майбутнє.

А майбутнє це може бути лише у дружбі із природою. Ворогами її вже показали себе окупанти.