Всесвітній день метеоролога

🤗Кожного дня, прокидаючись вранці, збираючись на роботу, ми спочатку дивимося, яка ж погода за вікном?🌡️ Дізнаємося в Інтернеті, якої погоди чекати сьогодні до вечора та найближчого тижня.☀

Знання прогнозу (чого чекати від погоди?!) буде актуальним завжди✅ У цьому нам допомагає метеорологічна служба. ЇЇ працю, дійсно, складно переоцінити. Метеорологи, як і представники будь-якої професії, мають своє професійне свято.
Всесвітній день метеоролога святкується 23 березня, починаючи з 1950 року. Цього дня була створена Всесвітня метеорологічна організація під егідою ООН.
Професійне свято започаткували на знак подяки людям, які обрали для себе цікаву і досить складну професію. Від розвитку такої непростої галузі діяльності залежить майбутнє всієї планети.
30 жовтня 1992 року в Придністров ‘ї був утворений Республіканський гідрометеорологічний центр. Одним з основних його завдань є здійснення моніторингу навколишнього середовища для захисту населення від небезпечних і стихійних гідрометеорологічних явищ☄️
#метеослужба #погода #гидрометцентр_пмр