Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого 2017 року відбулась координаційна нарада з проблемних питань збереження водно-болотних угідь, присвячена Всесвітньому дню водно-болотних угідь.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Водно-болотні угіддя – наш природний захист від впливу стихійних лих (доповідач: Горбняк Л.Т., старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук);
  2. Сучасні особливості стану ВБУ національного природного парку «Подільські Товтри» (доповідач: Любінська Л.Г., доктор біологічних наук, завідувач кафедри біології та методики її викладання КПНУ імені Івана Огієнка);
  3. Малі ГЕС на території НПП «Подільські Товтри» (доповідачі:Дребет М.В., старший науковий співробітник; Мартинюк В.Ю., науковий співробітник);
  4. Проблеми збереження біорізноманіття на водно-болотних угіддях міжнародного значення, Бакотська затока та пониззя р.Смотрич (Любинський О.І., доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри екологія; Матвєєв М.Д., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання; Касіяник І.П. кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її викладання КПНУ імені Івана Огієнка)