Засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції

13 жовтня 2021 року відбулося засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України» https://drive.google.com/file/d/1ex6LdA9q59-BOVoCOH-9udHyrl8Y5z3a/view?usp=sharing

У роботі конференції взяли участь більше ніж 600 авторів з навчальних закладів, наукових установ, організацій зі всієї України та країн ЄС, зокрема, викладачі кафедри екології природничо-економічного факультету КПНУ ім. Івана Огієнка –   ЛЮБИНСЬКИЙ Олександр Іванович, ФЕДОРЧУК Іван Вікторович, СЕМЕРНЯ Оксана Миколаївна, ГОРДІЙ Наталя Михайлівна, ТЮТЮННИК Оксана Сергіївна.

Семерня О.М., Любинський О.І., Федорчук І.В., Гордій Н.М., Тютюнник О.С. ТЕХНОЛОГІЇ В ГІДРОЕКОЛОГІЇ: 14 ВОДОПОСТАЧАННЯ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ ТА ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ВОДИ // О.М. Семерня / Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 13 жовтня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. – 1463 с. – С. 455-457.

Семерня О.М., Любинський О.І., Федорчук І.В., Гордій Н.М., Тютюнник О.С. ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ТА СИСТЕМОЛОГІЯ // О.М. Семерня / Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 13 жовтня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. – 1463 с. С. 503-505.

Конфереція проводиться за підтримки Проекту Еразмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation / Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd», № 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (15.11.2020 – 14.11.2023)
Робота була проведена за наступними напрямками:
– Освіта.
– Екологія.
– Економіка підприємства та управління.
– Право.
– Сучасні інформаційні технології.
– Технічні науки.
– Соціальні комунікації. Медіа.

Оргкомітет дякує усім учасникам і сподіваємось на Вашу участь наступного року.

Ознайомитись з матеріалами конференції можна за посиланням: https://itta.org.ua/koferencia-13-10-21/

Оргкомітет дякує усім учасникам і сподіваємось на Вашу участь наступного року.