Зустріч зі стейкхолдером НПП «Подільські Товтри»

19 лютого 2020 року, у рамках виробничої практики, для студентів групи Ecol1-B16 було організовано зустріч зі стейкхолдером НПП «Подільські Товтри», на якій виступили завідувач науково-дослідного відділу Дребет Михайло Васильович та заступник директора, начальник відділу з екологічної освіти та рекреації Стельмах Валентина Вікторівна. Було обговорено наступні запитання: можливості працевлаштування випускників, сучасні тенденції розвитку природно-заповідних установ та заповідної справи, фахові компетенції, які необхідні студенту від навчального закладу, збалансування теоретичних та практичних курсів у навчальній програмі, загальні засади стратегії комунікації та головні напрямки розвитку навчальних програм.
До зустрічі також долучилися викладачі кафедри екології: доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри екології Любинський О.І., кандидат біологічних наук, старший викладач Гордій Н.М. та асистент Ліщук А.В.