Зустріч зі студентами Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу

23 листопада 2022 року  кандидатом сільськогосподарських наук, старшим викладачем кафедри екології Оксаною ТЮТЮННИК  проведено зустріч із студентами Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу врамках профорієнтаційної роботи. В ході заходу було проінформовано учнів про можливості Кам’янець-Подільського національного університету університету імені Івана Огієнка щодо навчання, проходження практик, працевлаштування та перспектив творчої реалізації студентів. Окремо наголошено на спеціальність 101 Екологія  природничо-економічного факультету.  Проведено презентацію спеціальності «101 Екологія». З цією метою показано ряд демонстраційних дослідів (як приклад оцінки якості елементів довкілля).