Регіональна молодіжна науково-практична конференція «Молоді дослідники-природі Поділля»

Вступне слово

Руслан ЯКУБАШ – директор НПП «Подільські Товтри»

Іван СЕМЕНЕЦЬ –  декан природничо-економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доцент кафедри економіки підприємства, канд. економ. наук.

Людмила ЛЮБІНСЬКА – доцент кафедри біології та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, д-р. біол. наук.

Олександр ЛЮБИНСЬКИЙ – професор  кафедри екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, д-р. с.-г. наук.

Наталія КАЗАНІШЕНА – завідувач кафедри біології та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, канд. пед. наук.

Ігор КАСІЯНИК –  доцент кафедри географії та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка,  канд. геогр. наук.

Дослідження біорізноманіття Поділля

1. Вікторія Максимчук, природничо-економічний факультет Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. «Екобіологічна характеристика синиці великої (Parus major) в умовах с. Межиріч Рівненського району Рівненської області». Науковий керівник – Матвєєв Микола Дмитрович, к.б.н., доцент.
  2. Олександра Біріх, природничо-економічний факультет Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. «Видовий склад птахів міських агробіотопів». Науковий керівник – Матвєєв Микола Дмитрович, к.б.н., доцент.

Проблеми екології, охорони природи, збалансованого природокористування Поділля.

Іванов Юрій Олексійович, природничо-економічний факультет Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Забруднення радіоактивними елементами вищих водяних рослин водойм Поділля, як наслідок аварії ЧАЕС. Науковий керівник – Любинський Олександр Іванович д.с-г.н., професор.

1. Натальська Світлана Віталіївна, природничо-економічний факультет Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Аналіз впливу безпритульних тварин на урбоекосистему м. Кам’янця-Подільського. Науковий керівник – Федорчук Іван Вікторович к.б.н., доцент.

Екологічна освіта, виховання та культура

1. Худик Вікторія, природничо-економічний факультет Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. «Екскурсія як форма організації екологічного виховання учнів». Науковий керівник – Казанішена Наталія Вікторівна, канд. пед. наук, доцент.

Туристично-рекреаційний потенціал Поділля та суміжних територій.

1. Трембовецький Максим Олександрович, природничо-економічний факультет Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. «Еколого-економічна оцінка Сатанівської рекреаційної зони НПП «Подільські Товтри». Науковий керівник – Семерня Оксана Миколаївна д.п.н., доцент.