VI регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля»

DSC_0257

Конференція була організована викладачами-науковцями (Матвєєв М.Д., Любінська Л.Г., Тарасенко М.О., Колодій В.А.) та студентами, членами СНТ (Меліксетян А.О., Повзенюк В.А.) природничого факультету та науковими працівниками НПП “Подільскі Товтри” (Кучинська О.П., Дем’янова О.В., Банарь І.О.).

В роботі конференції взяли участь студенти природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка та учні шкіл м. Кам’янця-Подільського та смт. Стара Ушиця.

DSC_0343

В рамках конференції працювало 5 секцій: “Ботаніка”, “Зоологія”, “Екологія”, “Географія та кліматологія” та “Краєзнавство та туризм”.

Загалом заслухано та обговорено 18 доповідей.

Доповіді, представлені на конференції, підіймали питання використання біоресурсів; дослідження просторової структури тварин в природних та антропогенно-змінених екосистемах; дослідження рівня забруднення природного середовища продуктами життєдіяльності людини в межах м. Кам’янець-Подільський та шляхи їх подолання; зміни кліматичних умов в регіоні.

Окремо були висвітлені питання, присвячені відображенню унікальних природних ландшафтів в народних оповідях, переказах та легенд.

За результатами конференції були визначені кращі доповіді. Переможції були нагороджені похвальними грамотами. Студенти природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка показали високий рівень та вибороли наступні місця: Миколюк О. (31-БГ) – І місце; Повзенюк В. (31-БГ) та Шендибило І. (11-МБ) – ІІ місце; Граневська Н. (51-БГ) – ІІІ місце.дах Поділля.