Зустріч з першокурсниками!

Дорогі першокурсники!
Від імені викладачів кафедри щиро вітаємо Вас зі вступом до кафедри екології Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка! Відсьогодні ви – повноправні члени великої спільноти студентів університету. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому. Куратор 1 курсу Eco1-B21 групи – Тютюнник Оксана Сергіїївна.
В Україні існує гостра потреба в спеціалістах, які орієнтуються в новітніх напрямах, розуміють екологічні проблеми, причини їх виникнення та можливі наслідки.
Хотілося б, щоб Ви вийшли зі стін кафедри не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї Держави. Працюйте наполегливо, адже попереду іспити і заліки, які поставить вам життя, тож ваші зусилля обов’язково принесуть користь і Державі, і вашій родині.
Не витрачайте марно дорогоцінний час, друзі! Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваюсь, в університеті ви знайдете справжніх друзів і однодумців.
Щасливих вам студентських років!