Участь доцента кафедри екології Оксани Семерні в Курсі «Європейські Зелені Виміри»

Доцент кафедри екології Університету Огієнка Оксана Семерня взяла участь у Курсі «Європейські Зелені Виміри», який проводився в межах міжнародного проєкту за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне на кафедрі (90 годин). Цей курс складався з 15 занять, упродовж яких розглянули різні аспекти зеленої політики ЄС і світу: природні ресурси, зміну клімату, зелені ініціативи та зелену дорожню карту, збереження біорізноманіття, енергоефективність і відновлювальну енергетику, управління відходами тощо.
Учасники мали змогу набути нових знань і комптентентностей, які можна використовувати у професійній діяльності з екології. Курс поглибив розуміння зеленої політики та її вплив на екологію і суспільство, удосконалив уміння управляти екологічними проєктами та дослідженнями. Цей курс є важливим кроком у зміцненні зеленої політики в Україні та допоможе нашій державі пристосуватися до викликів екологічної кризи.